Toimitilahaku - vuokrattavat ja myytävät kohteet
Pasilan asema-aukio 1
| Tyyppi | vuokraus |
| Kohteen tyyppi | Toimistotila |
| Pinta-ala yhteensä | 223 |
| Kerrokset | |
| Kerros | 6 |
| Puhelinnumero | 020 7290 710 |
Yleisesittely
Vuokrattavana tehokas ja moderni 223 m2 toimistotila Tripla Workery Eastin 6. kerroksessa.
Monipuolinen tilakokonaisuus koostuu avarasta työskentelyalueesta, kolmesta neuvotteluhuoneesta sekä erillisestä projektitilasta, tarjoten erinomaiset puitteet niin tiimityöhön kuin keskittymistä vaativaan työskentelyyn.
Tilan ratkaisut tukevat joustavaa työskentelyä ja mahdollistavat toimivan yhdistelmän avointa yhteistyötä sekä rauhallisia työ- ja neuvottelutiloja. Pohjapiirros on suuntaa-antava, ja tilan lopullinen toteutus voidaan suunnitella käyttäjän tarpeiden mukaisesti.
Vuonna 2020 valmistunut Tripla Workery East edustaa modernia ja vastuullista toimistorakentamista. LEED Platinum -tason kiinteistö tarjoaa energiatehokkaat, viihtyisät ja muuntojoustavat toimitilat, jotka tukevat henkilöstön hyvinvointia ja yrityksen kasvua. Kiinteistön käyttäjät pääsevät hyödyntämään Mall of Triplan kattavaa palvelu- ja ravintolatarjontaa sekä Workery-yhteisölle suunnattuja etuja.
Sijainti Pasilan sydämessä on poikkeuksellisen saavutettava. Pasilan asemalle on suora yhteys saman rakennuksen kautta, ja kohteeseen on helppo saapua myös bussilla, raitiovaunulla sekä omalla autolla.
Kiinteistön yhteydessä sijaitsevasta pysäköintihallista on mahdollista vuokrata autopaikkoja. Pyöräilijöitä palvelevat turvalliset pyöräsäilytystilat sekä laadukkaat pukeutumis- ja peseytymistilat. Lisäksi Mall of Triplan monipuoliset palvelut tekevät työpäivän arjen asioiden hoitamisesta vaivatonta.
Lisätietoja numerosta 020 7290 710 ja lisää kohteita premises.fi
Energialuokka B.
Raitiovaunu 100 m
Bussipysäkki 100 m
Juna 100 m
Metro 2,7 km
Lentokenttä 16 km