Toimitilahaku - vuokrattavat ja myytävät kohteet

pääkuva yleiskuva yleiskuva yleiskuva yleiskuva

Ratatie 11

Tikkurila 01300, Vantaa
Tyyppi vuokraus
Kohteen tyyppi Toimistotila
Pinta-ala yhteensä 486
Kerrokset 12
Kerros 2
Puhelinnumero 020 7290 710

Yleisesittely

Toimisto- ja liikekeskus Dixi Tikkurilassa on Vantaan julkisen liikenteen keskipiste ja kohtaamispaikka lukuisine ravintoloineen ja palveluineen. Nyt rakennettavassa kolmannessa ja viimeisessä vaiheessa Dixiin valmistuu n. 6 260 m2 toimitilaa yhdeksään kerrokseen. Ensimmäiseen kerrokseen sijoittuu ravintola- ja aulapalvelut ja muihin kerroksiin viihtyisää toimistotilaa Tikkurilan parhailla näkymillä. Liikenneyhteydet ovat pääradan, Kehä III:n ja lentokentän läheisyyden ansiosta ylivoimaiset.

Aiemmissa vaiheissa Dixiin on valmistunut jo 26 000 m2 toimitilaa ja kaikki tarvittavat palvelut löytyvät viereisestä Dixin liikekeskuksesta seinän takaa. Nyt käynnistyy loppuhuipennus - ota yhteyttä ja suunnitellaan yhdessä yrityksellesi parhaiten toimivat tilat!

Lisätiedot ja kohde-esittelyt 020 7290 710, lisää kohteita premises.fi

Kohteella ei ole lain edellyttämää energiatodistusta tai energialuokka ei tiedossa.

Tikkurila on helposti saavutettavissa Kehä III:a, Tuusulanväylää ja Lahdenväylää pitkin. Myös kaupunkipyörät ovat kaikkien käytettävissä. Lisäksi Vantaan ratikan tulevat pysäkit sijoittuvat myös Dixin välittömään läheisyyteen. Vantaan ratikan liikennöinti alkaa näillä näkymin vuonna 2029.